• slideshow

O kancelarii

Opinie prawne i obsługa prawna we Wrocławiu

Kancelaria radcy prawnego dr hab. Witolda Srokosza zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych oraz obsługą prawną, a także reprezentowaniem przed sądami i organami. W zakres świadczonych usług prawniczych we Wrocławiu i na terenie całego kraju wchodzą zagadnienia z prawa bankowego, prawa rynku finansowego, podatkowego i handlowego. Radca prawny zajmuje się również prawem finansów jednostek samorządu terytorialnego.

Przy realizacji niektórych zleceń korzysta z pomocy profesjonalnych współpracowników. W razie potrzeby tworzy konsorcja prawne z innymi renomowanymi kancelariami prawnymi.

Doświadczony radca prawny – Wrocław

W zakres specjalizacji kancelarii wchodzi również technologia blockchain oraz aspekty prawne kryptowalut i rynku kryptoaktywów. Ze względu na dynamiczny rozwój tej dziedziny rośnie potrzeba sporządzania opinii prawnych, a także sporządzania umów i regulaminów dla podmiotów z rynku kryptoaktywów.

Profesjonalna obsługa prawna firm – Wrocław

Obsługa prawna przedsiębiorstw obejmuje wiele różnych działań mających zapewnić zgodność działalności przedsiębiorstw z obowiązującymi przepisami prawa oraz sprawną organizację ich funkcjonowania. Jest to niezwykle ważne, aby uniknąć wielu problemów, które mogą mieć poważne konsekwencje prawne.

Kancelaria radcy prawnego dr hab. Witolda Srokosza przede wszystkim specjalizuje się w prawie bankowym i prawie rynku finansowego. Pomoc prawna dla firm we Wrocławiu obejmuje m.in. sporządzanie różnych dokumentów, a także reprezentowanie klientów przed sądami i urzędami w różnych sprawach.

Kiedy warto skorzystać z usług prawniczych we Wrocławiu?

Pomoc radcy prawnego dr hab. Witolda Srokosza jest nieoceniona w wielu sytuacjach, w których przedsiębiorcy potrzebują fachowej opinii. Mogą z niej skorzystać także osoby planujące rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej. Konsultacja może pomóc w wyborze odpowiedniej formy prawnej oraz sposobu opodatkowania. Radca prawny jest pomocy również w przypadku zmian w strukturze istniejącej firmy.

Szukając radcy prawnego do obsługi prawnej przedsiębiorstwa, warto wybrać doświadczonego i wykwalifikowanego specjalistę, takiego jak dr hab. Witold Srokosz. Do tej pory zaufało mu wielu właścicieli firm szukających skutecznej pomocy w rozwiązywaniu różnych problemów. Usługi prawne są świadczone na najwyższym poziomie z zachowaniem dyskrecji. Radca prawny we Wrocławiu współpracuje w niektórych sprawach z doświadczonymi fachowcami, a także tworzy konsorcja z innymi renomowanymi kancelariami.

Skontaktuj się

Kancelaria Radcy Prawnego
Witold Srokosz

Wrocław, ul. Wita Stwosza 3

+(48) 690 306 443
kancelaria@witoldsrokosz.pl

Zgoda
Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych