Kancelaria

kancelaria prawna wrocławWitold Srokosz – Kancelaria Radcy Prawnego we Wrocławiu 

Kancelaria z Wrocławia, założona i prowadzona przez doświadczonego radcę prawnego, dr hab. Witolda Srokosza, udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne, regulaminy serwisów internetowych i umowy, a także reprezentuje klientów podczas wystąpień przed sądami i urzędami w sprawach różnego rodzaju. Przy realizacji niektórych zleceń Kancelaria Radcy Prawnego Witold Srokosz korzysta z pomocy profesjonalnych współpracowników, w razie potrzeby tworząc konsorcja prawne z innymi renomowanymi kancelariami prawnymi. 

 

Jakimi sprawami zajmuje się Kancelaria Radcowska Witold Srokosz we Wrocławiu? 

Kancelaria Radcowska z Wrocławia Witold Srokosz specjalizuje się przede wszystkim w prawie bankowym i zapewnia obsługę prawną przedsiębiorstw. Zajmuje się również sprawami z zakresu prawa rynku finansowego i finansów jednostek samorządu terytorialnego, prawa podatkowego, prawa handlowego oraz prawnych aspektów kryptowalut i technologii blockchain. Sporządza opinie prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, przede wszystkim banków spółdzielczych, spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych oraz biur i instytucji płatniczych. W razie konieczności pomaga skutecznie odwołać prezesa banku spółdzielczego. 

Kancelaria Radcy Prawnego Witold Srokosz z Wrocławia trudni się ponadto obsługą prawną firm. Obejmuje ona różne działania mające zapewnić sprawną organizację funkcjonowania przedsiębiorstwa i zgodność prowadzonej przez nie działalności z obowiązującymi przepisami w celu uniknięcia szeregu problemów mogących mieć poważne konsekwencje prawne. 

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Radcy Prawnego Witold Srokosz? 

Kancelaria radcy prawnego Witold Srokosz z Wrocławia świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie, z zachowaniem pełnej dyskrecji. Udziela pomocy przedsiębiorcom potrzebującym fachowej opinii prawnej, a także osobom, które planują rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej. Dzięki konsultacji z radcą prawnym znacznie łatwiej jest wybrać odpowiednią formę prawną i sposób opodatkowania nowego biznesu oraz przeprowadzić niezbędne zmiany w strukturze już istniejącej firmy. Decydując się na podjęcie współpracy z Kancelarią Witold Srokosz z Wrocławia, Klient ma gwarancję otrzymania wsparcia doświadczonego i wykwalifikowanego specjalisty, któremu zaufało dotychczas wielu właścicieli firm, poszukujących fachowej pomocy w rozwiązywaniu różnych problemów prawnych.